Zavřít

Reflex Nutrition Vegan Protein 2100 g

Vegan Protein Lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin. Vegan Protein nabízí zcela kompletní spektrum aminokyselin stejně jako syrovátková, nebo vaječná bílkovina, přesto, že se jedná o rostlinný zdroj a to bez obsahu soji, bez použití "umělých" aditiv, nebo agresivních metod zpracování, které mohou narušit konečnou strukturu bílkoviny.

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: Reflex Nutrition
Původní cena 1 499 Kč
Vaše cena s DPH 1 399 Kč
Varianty

jahoda

Kód zboží: 10636-jah
1 499 Kč
1 399 Kč
< 5 ks skladem

Reflex Nutrition Vegan Protein 2100 g

Vegan protein = plnohodnotný „naturál“ Obsahuje plnohodnotné spektrum aminokyselin, včetně esenciálních. Nabízí srovnatelné parametry se syrovátkovou a vaječnou bílkovinou Neobsahuje umělá sladidla a barviva Neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek, nebo geneticky modifikované složky.

  • Obsahuje přírodní sladidlo Stévie
  • Obsahuje aditivum trávících enzymů Digezyme®a pobiotickcý kultur LactoSpore®
  • Vhodné pro Vegany, Vegetariány, Celiaky
  • 98% stravitelnost, garantovaný evropský původ a šetrná technologie zpracování!

Vegan Protein je vyroben za pomoci patentované technologie, která je nejen garancí vysoké bioaktivity použité bílkoviny = minimální denaturace, ale je také 100% šetrná k životnímu prostředí. Základem Vegan Proteinu je bílkovina speciální odrůdy hrachu setého (Pisum Sativum), pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek, perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina.

Bílkovina Vagan proteinu nabízí 98% stravitelnost a aminokyselinové skóre 95%!

Vegan Protein obsahuje více BCAA, více Glutaminu a více Argininu! Důležité větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin jsou ve Vegan Proteinu hojně zastoupeny.

VE SKUTEČNOSTI bílkovina Vegan Proteinu obsahuje více BCAA než bílkovina toho nejkvalitnějšího vaječného proteinu! NAVÍC bílkovina Vegan Proteinu obsahuje oproti syrovátkové a vaječné bílkovině DVOJITÉ MNOŽSTVÍ Argininu. To stejné platí pro Glutamin, kterého obsahuje bílkovina Vegan Proteinu opět více než zmíněné dva zdroje.

Díky skvělému profilu aminokyselin, představuje bílkovina Vegan Proteinu jeden z nejšpičkovějších přírodních zdrojů! Vegan Protein neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek a geneticky modifikované složky

Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie Vegan Protein je vyroben na zelených linkách společnosti Reflex Nutrition v souladu s normami kvality ISO9001 a každá šarže je testována na skutečný obsah bílkovin, tak jak je tomu dobrým zvykem u všech proteinových produktů Reflex Nutrition. Určitě Vás také potěší fakt, že Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Se sladidlem.

Dávkování: Rozmíchejte 25 g (přibližně 2 zarovnané 25ml odměrka) ve 300 ml vody v šekru nebo mixéru. Berte 2-3 dávky denně. Můžete Vegan protein samozřejmě rozmíchat s větším či menším množstvím vody pro získání požadované konzistence a chuti. Nápoj spotřebujte nejlépe okamžitě po připravení a nenechávejte nápoj stát v teplém prostředí po delší dobu. Odměrka, která měří objem nikoliv hmotnost, je součástí balení a během transportu se může přesunout až na dno.

Výživové údaje:

Energetické hodnoty 1562 kJ / 370 kcal 390 kJ / 92 kcal Tuky 5,6 g 1,4 g Z toho nasycené mastné kyseliny 2,7 g 0,7 g Z toho polynenasycené mastné kyseliny 1,7 g 0,4 g Z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,0 g 0,3 g Sacharidy 4,1 g 1,0 g Z toho cukry 1,4 g 0,4 g Vláknina 3,4 g 0,9 g Bílkoviny 74 g 18,5 g Sůl 3,3 g 0,8 g Enzymy 160 mg 40 mg Bacillus coagulans 2 x 108 spór 5 x 107 spór *1 porce odpovídá 25 g. Balení obsahuje 84 porcí. Složení příchuť čokoláda: Izolát bílkoviny z hrachu (Pisum Sativum), barvivo kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma, plnidlo karboxymethylcelulóza, sladidlo steviol-glykosidy, komplex enzymů Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), kultury LactoSpore® (Bacillus coagulans).

 Počet dávek v balení: 84 x 25 g

Uživatelské recenze

23. 1. 2019 04:47
© 2014–2020 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO