Aktuální dodací lhůta je 5 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů jsme tu pro Vás na telefonu 725 473 077 nebo e-mailu info@grizly.cz.

Zavřít

Jamieson Trávicí enzymy - Nutrisential 90 tablet     

Na podporu optimálního trávení živin obsahuje také glukonan vápenatý a listy máty a fenyklu na zklidnění podrážděného žaludku.

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: Jamieson
Vaše cena s DPH 319 Kč
Grizlíci před Vámi už všechno snědli
Na dotaz

Produkt brzy naskladníme. Můžeme vám o tom zaslat upozornění.

Jamieson Trávicí enzymy - Nutrisential 90 tablet  

Komplex trávicích enzymů obsahuje včetně amylázy, lipázy, proteázy a laktázy, rostlinný bromelain a papain. Na podporu optimálního trávení živin obsahuje také glukonan vápenatý a listy máty a fenyklu na zklidnění podrážděného žaludku.

 

Každá tableta obsahuje komplex:

Alfa-Amyláza ... 50 mg/1 500 FCC DU

(Aspergilus oryzae)

Papain ... 50 mg/900 000 FCC PU

(Carica papaya, plod)

Bromelain ... 30 mg/7 200 FCC MCU

(Ananas comosus, stonka)

Laktáza ... 30 mg/30,75 FCC ALU

(Aspergillus niger)

Lipáza ... 30 mg/32 FCC LU

(Aspergillus niger)

Celuláza ... 15 mg/300 FCC CU

(Trichoderma longibrachiatum)

Složení: nosič (celulóza), papain, amyláza, glukonan vápenatý, lipáza, bromelain, laktáza, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), nosič (modifikovaná celulózová guma), celuláza, lešticí látka (rostlinná kyselina stearová; rostlinný stearan hořečnatý), extrakt listů máty, emulgátor (oxid křemičitý), fenyklové semena (extrakt), riboflavin.


Omezení

Upozornění a bezpečnostní opatření: Těhotné a kojící ženy, pacienti s cukrovkou, s vředovou chorobou, při užívání léků proti srážení krve, protizánětlivých léků, antibiotik, při alergii na latex a ovoce (např. avokádo, kiwi, meloun, banán, mango, ananas a jiné) by se měli poradit před užíváním tohoto doplňku s lékařem. Pokud se objeví bolesti hlavy, břicha, nadýmání, nevolnost, průjem, zvracení, přecitlivělost/alergie přerušte užívání doplňku stravy (a poraďte se s lékařem). Přerušte užívání a vyhledejte lékaře, pokud potíže přetrvávají. Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Dospělí – 1 tableta 3× denně s jídlem. Dlouhodobé užívání (déle než 2 týdny) konzultujte s lékařem.

Uživatelské recenze

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2019 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO