+420 725 473 077 (7:00-18:00) info@grizly.cz Holická 49a, Olomouc Aktuální dodací lhůta: 7 dnů, v případě urgence nás kontaktujte.
Úvod > Zdravé potraviny > Čaje > Biogena Čaj Fantastic Tea Pomeranč + Ženšen nálevové sáčky

Čaj Fantastic Tea Pomeranč + Ženšen nálevové sáčky 20 x 2.5 g

Čaje Biogena Biogena Čaj Fantastic Tea Pomeranč + Ženšen nálevové sáčky

Unikátní spojení lahodné ovocné chuti zralých pomerančů a příznivých účinků ženšenu (Ginseng).

Značka: Biogena
Kód zboží: 74668
Dostupnost: skladem
Tvoje cena: 66 Kč
Počet kusů: 
Doporučit známému Vytisknout
Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *


Podrobný popis výrobku Čaj Fantastic Tea Pomeranč + Ženšen nálevové sáčky 20 x 2.5 g

Biogena přichází s nabídkou vánočních čajů - sypaných i porcovaných, které nesmí chybět na slavnostně prostřené vánoční tabuli.

Užití
Luxusní Čaj FantasticTea Pomeranč & Ženšen představuje unikátní spojení lahodné ovocné chuti zralých pomerančů a příznivých účinků ženšenu (Ginseng). Ženšen obsahuje komplex látek, které přispívají k revitalizaci a harmonizaci celého organismu.

Ženšen

Ženšen

(Panax ginseng - Eleutherococcus senticosus)
Existují tři typy ženšenu a každý z nich , je-li užíván ve správných dávkách, může uplatnit pestrou paletu ochranných účinků na lidský organismus. Panax ginseng, nazývaný také asijský, čínský nebo korejský ženšen, se v čínském lékařství užívá již tisíce let k prodloužení věku a zlepšení kvality života. Ze všech léčivek tohoto druhu je nejrozšířenější a je nejpodrobněji prostudován. Další druh Panax quinquefolius neboli americký ženšen, se pěstuje hlavně na americkém Středozápadu a je vyvážen do Číny. Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) je jen vzdálený příbuzný obou předcházejících druhů.
V lékařství se používá pomalu rostoucí kořen ženšenu, který se sklízí po čtyřech až šesti letech, když jeho celkový obsah aktivních složen gisenoisidu dosahuje svého vrcholu. Celkem existuje 13 ginsenosidů. Panax ginseng a polysacharidy - řetězec sacharidových molekul, které posilují imunitní systém. "Bílý" ženšen je jednoduše usušený kořen, "červený " ženšen (obvykle korejský) je uvařený v páře a pak usušený. Nejvíce výzkumných studií bylo provedeno u bílého čínského ženšenu. Sibiřský ženšen je charakteristický obsahem eleuterosidů, jejichž vlastnosti jsou podobné vlastnostem ginsenosidů.


Účinné látky
Ženšen

Dávkování
1 nálevový sáček vložte do šálku, zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6-8 minut. Hotový nápoj lze dochutit cukrem nebo medem.Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť zasilkovna.cz
Jsme členem APEK
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy