Přecházíme na nový expediční systém. Omlouváme se, za snížený komfort při vyřizování Vašich dotazů. Aktuální doba dodání je 7 dnů. Děkujeme za Vaše pochopení.

Velkooobchod

Velkoobchod ořechové krémy

Ořechové krémy, ořechová másla, ořechové pasty - vždy se jedná o stejné produkty. Přejete si obohatit Váš sortiment ořechovými másly, pak nás kontaktujte pro velkoobchodní ceny.

Jaké jsou možnosti:

  • GRIZLY značka: Líbí se Vám naše značka GRIZLY - máte obchod se zdravou výživou nebo jste nákupčí z jakékoliv organizace a zaujali Vás naše produkty, kontaktujte nás pro velkoobchodní ceny na naše ořechové krémy GRIZLY.
  • Privátní výroba: Máte vlastní brand a rádi byste pod něj zařadili tolik oblíbený sortiment ořechových másel. Můžete vybrat z aktuálního sortimentu nebo umíme vyvořit recepturu na míru pro Vás a Vaše zákazníky. Umíme vytvářet ořechové krémy a přidávat do nich nejrůznější ingredience od proteinů, superpotravin až po nejrůznější sladidla. Standartně dodáváme v 250g/500g/1000g PET dózách s hliníkovou fólií pod víčkem. (zabalíme produkt i do skla) V případě dodaných etiket, Vám produkt oetikutujeme a dodáme jako hotový výrobek
  • Výroba: jste výrobce tyčinek, cereálií nebo čehokoliv a potřebujete arašídovou pastu nebo jiný ořechový krém do výrobu, umíme dodat gastro balení 10 kg (na paletě optimálně 300 kg celkem). Individální nacenění na e-mailu info@grizly.cz.
© 2014–2018 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík