PhytoChi (energie z bylin) 480 ml

5 hodnocení

PhytoChi je vyvážená, čistě přírodní směs 16 -ti pravých, převážně čínských bylin. Čínské byliny již po tisíciletí mají blahodárné účinky na náš organismus především v tom, že posilují imunitu, čistí (detoxikují) organismus, udržují zdraví a vitalitu. PhytoChi je určeno všem věkovým kategoriím. Byliny působí zcela odlišně než chemické léky. Proto lékaři i výrobce doporučují užívat PhytoChi po dobu minimálně 3 měsíců.

Přečíst více
Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
869 Kč vč. DPH
1 810,42 Kč / l
ks
< 5 ks skladem
Zákaznická linka a pomoc s nákupem
725 473 077 (Po-Pá 7:00 - 17:00)
Doprava a platba
Odběr na prodejně 29 Kč
K vyzvednutí zítra od 16:00
Doprava od 49 Kč (Balíkovna)
Může být u vás 17. června
Balíkovna 49 Kč
Zásilkovna 65 Kč
PPL Parcelshop 69 Kč
PPL 99 Kč
GLS - výdejní místo 69 Kč
Balík Do ruky 79 Kč
PPL - Expresní doručení následující pracovní den 199 Kč
GLS - doručení na adresu 89 Kč
Expediční sklad Olomouc 29 Kč
Expediční sklad Olomouc ZDARMA
Výdejní místo Olomouc - Grizly prodejna 29 Kč
Individuální přeprava 999 Kč
Dobírka 49 - 50 Kč
Premium výhody
pro věrné zákazníky
Dárky a vzorky k nákupu zdarma
Přes 4 000 výdejních míst po celé ČR
ECO zabalení vašich zásilek

PhytoChi energie z bylin 480 ml - nejúčinnější přípravek na podporu imunity

PhytoChi vychází z principů tradiční čínské medicíny (vyrovnává JIN a JANG). Dle našich dostupných informací je to první bylinná směs na světě, která má v každé láhvi opakovatelné složení. A to díky využití naší technologie Phyto-True™. Výroba PhytoChi v sobě snoubí tradiční čínskou moudrost s moderní vědou. Volba jednotlivých bylin není náhodná, ale vychází z mnohaletého výzkumu a bohatých tradičních znalostí a zkušeností, které autor Dr. Leung získal během svého života. Každá bylina v tomto přípravku má svoje nezaměnitelné místo a funkci. Autor dokázal zvýraznit blahodárné účinky bylin na náš organismus a na druhé straně zcela odstranil vedlejší a nežádoucí účinky, které má téměř každá bylina užívaná samostatně. Výsledek je lepší než pouhý součet účinků jednotlivých bylin. Konečné účinky na zdraví se tím násobí.

PhytoChi je vysoce kvalitní doplněk stravy mající blahodárný vliv na posílení imunity, vyrovnává JIN a JANG (přináší fyziologickou rovnováhu = udržuje homeostázu) a dodává tělu potřebné látky mající vliv právě na posílení imunity. Není to lék na konkrétní nemoc, přestože mnoha lidem na celém světě pomohlo odstranit celou řadu jejich zdravotních problémů včetně celkového posílení imunity. Kromě průběžného posílení imunity dochází ke zmírnění jejich zdravotních problémů, či k úplnému vymizení, což je u mnoha lidí vysvětleno právě jeho detoxikačními, vyživujícími a tonickými vlastnostmi. Tyto vlastnosti mají pozitivní vliv na již zmíněné posílení imunity.

PhytoChi je dále zdroj velmi cenných, a pro náš organismus nezbytných látek, které nejsme schopni z běžné stravy našemu organismu dodávat (minerály, vitamíny, enzymy, stopové prvky). Pokud chcete být neustále zdraví a je pro vás důležité posílení imunity, musíte přípravky na principu JIN JANG užívat trvale a pravidelně každý den, nejlépe po celý život. Udržování homeostáze (udržování fyziologické rovnováhy) je nekončící proces a probíhá až do konce života. Stejně tak posílení imunity je nekončící souběh činností, které musíme opakovat. Pokud přísun pro tělo vyživujících látek přerušíte, je otázkou času, kdy se Váš zdravotní stav vlivem nezdravého životního stylu, nezdravého stravování, nedostatku pohybu i nezdravého ovzduší začne opět zhoršovat. Zde nastupuje potřeba posílení imunity. 

Bylinné složení v denní dávce:

 • 24,92 mg Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum) upravený kořen
 • 24,92 mg Kustovnice (Lycium barbarum) zralý plod
 • 24,92 mg Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) kořen
 • 24,92 mg Růže hladká (Rosa laevigata), zralý plod
 • 18,69 mg Aloe pravé (Alove vera), vysušená šťáva - gel z listů
 • 12,46 mg Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), LiFE flavonoidový extrakt z kořene
 • 12,46 mg Schizandra čínská (Schisandra chinensis), sušený a zralý plod
 • 6,23 mg Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), reishi, plodnice houby
 • 6,23 mg Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus), oddenek s kořeny
 • 6,23 mg Slzovka obecná (Coix lacryma-job), semeno
 • 1,56 mg Ženšen pětilistý (Panax quinquefolius, american), kořen
 • 0,17 mg Ženšen nepravý (Panax notoginseng), kořen
 • 0,17 mg Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), oddenek
 • 0,17 mg Mučenka pletní (Passiflora incarnata), nať
 • 0,17 mg Skořicovník čínský (Cinnamonum aromaticum), kůra
 • 0,17 mg Mandarinka (Citrus reticulata), kůra

Dávkování: Užívejte 15 - 30 ml denně, děti od 6 let 15 ml denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu min. 3 měsíců.

Balení: 480 ml - až 32 denních dávek

Upozornění: PhytoChi je doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 6 let. Vhodné i pro registrované sportovce - schváleno antidopingovým výborem ČR. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 5-25 °C.

Průměrné hodnocení
4.6
hodnotilo 5 uživatelů
5
4
3
2
1

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování

Pro dosažení optimálního účinku doporučujeme užívat každé ráno na lačný žaludek, po předchozím protřepaní láhve 15 minut před snídaní. Základní denní dávka je 15 až 30 ml PhytoChi® dle váhy dospělého člověka (15 ml odpovídá 70 kg, při vyšší hmotnosti úměrně dávku zvyšte), u dětí 5 ml až 15 ml denně (v závislosti na skutečné váze dítěte). Pro snížení detoxikačních projevů užívejte postupně navyšující se dávky. Dospělý člověk vážící 70 kg první týden 5 ml, druhý týden 10 ml a třetí týden konečných 15 ml. Alergici, astmatici, osoby trpící lupénkou, exémy a jinými akutními problémy: 10 dní 1 ml, 10 dní 2 ml, 10 dní 3 ml, 10 dní 4 ml, 1. týden 5 ml, 2. týden 6 ml, 3. týden 7 ml…. každý týden zvyšovat po 1 ml až na konečných 15 ml.

sklenicka-270x300

Načatou láhev skladujeme v lednici.

Počáteční reakce

V počátku užívání mohou nastat u některých osob prvotní reakce na škodlivé látky uložené v organismu, které se vlivem bylin začnou uvolňovat a dále postupně odstraňovat z těla. Aktivizují se chronická nedoléčená ložiska, mohou se projevit příznaky starých nedoléčených potíží. Jde o pozitivní jev, který směřuje k likvidaci chronických ložisek a svědčí o účinnosti produktu. U zvláště citlivých osob, alergiků, astmatiků, psoriatiků apod., je vhodné začít s podáváním PhytoChi® postupným zvyšováním dávky během asi dvou až čtyř týdnů (uvedeno výše) až do dosažení celé denní dávky. Tento postup omezuje výskyt a intenzitu možných prvotních reakcí na minimum (podobně jako při aplikaci vakcíny u alergiků).

V počátku užívání též doporučujeme zvýšit přísun tekutin, aby se tyto nežádoucí látky snáze a lépe vyloučily z našeho organismu.

Dávkování lze individuálně upravovat, denní pravidelnost je však nezbytná!

Složení PhytoChi®

Vhodnou kombinací bylin Albert Y. Leung Ph.D. vytvořil kvalitou jedinečný a funkcí nadčasový výrobek, kterému dal název PhytoChi®. Volba jednotlivých bylin není náhodná, ale vychází z 40 let výzkumů a bohatých znalostí i zkušeností, které pan Leung získal během svého života. Každá bylina v tomto přípravku má svoje nezaměnitelné místo a funkci.

Pokud by však byla užívána samostatně může být pro náš organismus i škodlivá a nelze nikdy dosáhnout stejných výsledků jako při užívání PhytoChi®. Albertu Y. Leungovi Ph.D se podařilo vytvořit přípravek, který je určen ke každodennímu použití a to po celý život. Ve PhytoChi® vhodnou volbou použitých extraktů a jejich množstvímdokázal zvýraznit blahodárné účinky bylin na náš organismus a na druhé straně zcela odstranit vedlejší a nežádoucí účinky, které má téměř každá bylina užívaná samostatně.

Čínské bylin přináší člověku již po tisíciletí

posílení imunity - detoxikaci - udržení zdraví a vitality - harmonizaci homeostázy

PhytoChi® vychází z principů tradiční čínské medicíny (vyrovnává JIN a JANG) a obsahuje 8 klíčových bylin tradiční čínské medicíny (fytoterapie).

 

Aloe pravé

Aloe pravé (aloe vera)

Pozitivně ovlivňuje detoxikaci organismu. Pozitivně působí na krevní cukr a na kůži.
Používá se gel (vysušená šťáva) z listů.

Eleuterokok 150x150

Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus)

Pozitivně ovlivňuje krevní tlak a krevní cukr.
Používá se kořen a oddenek.

Ženšen nepravý

Ženšen nepravý (Panax notoginseng)

Pozitivně ovlivňuje normální činnost kardiovaskulárního systému a přirozenou obranyschopnost - imunitní systém.
Používá se kořen.

Ženšen pětilistý

Ženšen pětilistý (Panax quinquefolius, american)

Používá se kořen.

Schisandra čínská

Schisandra čínská (Schisandra chinensis)

Pozitivně ovlivňuje činnost jater.
Používá se plod.

Kozinec blanitý

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus)

Pozitivně působí na krevní tlak a krevní cukr. Pozitivně ovlivňuje normální činnost kardiovaskulárního systému -cirkulace (udržení normálního krevního tlaku) a funkčnost kloubů. Má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém a na normální činnost cévní soustavy. Je to antioxidant. Má vliv na normální činnost ledvin, na vylučování a činnost močového měchýře. Má pozitivní vliv na předmenstruační a menopauzální komfort, pohyblivost spermií. Používá se kořen.

Růže hladká

Růže hladká (Rosa laevigata)

Používá se plod.

Lesklokorka lesklá

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum)

Pozitivně působí na normální hladinu cholesterolu v krvi. Má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost - imunitní systém a na normální funkce oběhové soustavy.
Používá se plodnice houby.

Lékořice

Lékořice (Glycyrrhiza uralensis)

Pozitivně působí na klouby, trávení a kůži.
Používá se flanovoidový extrakt z lékořice LIFE®, který neobsahuje glycyrrhizin, ale obsahuje koncentrovaný extrakt flavonoidů.

Rdesno mnohokvěté

Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum)

Pozitivně ovlivňuje normální činnost kardiovaskulárního systému - hladinu cholesterolu v krvi.
Používá se upravený kořen.

Skořicovník čínský

Skořicovník čínský (Cinnamonum aromaticum)

Pozitivně ovlivňuje cholesterol a krevní cukr. Má pozitivní vliv na trávení a na žaludek.
Používá se kůra.

Slzovka obecná

Slzovka obecná (Coix lacryma-jobi)

Používá se semeno.

Mučenka pletní

Mučenka pletní (Passiflora incarnata)

Pozitivně ovlivňuje relaxaci a spánek.
Používá se nať.

Kustovnice

Kustovnice (Lycium spp.)

Používá se plod.

Kurkuma dlouhá

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa)

Pozitivně ovlivňuje cholesterol, funkčnost kloubů a činnost jater. Pozitivně působí na kůži.
Používá se oddenek.

 

Certifikáty společnosti Phyto CZ:

39
Ministerstvo zdravotnictví
41 42 43
Ochranná známka - symbol draka
48
Antidopingový výbor
53 54 55
Prohlášení pana Leunga k pravosti a kvalitě produktu PhytoChi na světovém trhu
certifikat-o-zrav-betpecnosti
Certifikát o zdravotní bezpečnosti

registrace evropské značky

Průměrné hodnocení
4.6
hodnotilo 5 uživatelů
5
4
3
2
1
01.02.2022

zatím nemohu objektivně hodnotit. Užívám přípravek krátce.

13.06.2021

Sme veľmi spokojní a produkt odporúčame aj ostatným.

Načítání produktů
© 2014–2024 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena | Zásady cookies
Vytvořilo

Jsem zde nový/á

S Premium získáte:

Ikonka visačky

Výhodnější ceny

U vybraných TOP produktů

Ikonka náklaďáku

Doprava zdarma

Již od 999 Kč

Ikonka dárku

VIP výhody

Garance 100% spokojenosti

Chci se stát prémium
Oslovení

Děkujeme, že s námi chcete jít zdravou cestou životem!

Prosíme, potvrďte svou registraci kliknutím na odkaz, který vám přijde na zadanou e-mailovou adresu.

Potvrzením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

z Kliknutím na "Vytvořit účet" souhlasíte s Ochrana soukromí a se Smluvní podmínky.
Chráněno službou reCaptcha od Google | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky