SUPERIONHERBS TRITERPEN MAX 90 kapslí

Jedná se o extrakt z Duanwood Red Reishi s vysokým obsahem triterpenoidů. Na rozdíl od standardních extraktů, které jsou vyráběny s důrazem na vysoký obsah polysacharidů.

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: SUPERIONHERBS
Vaše cena s DPH 2 390 Kč
0 ks
< 5 ks skladem
Může být u vás 5. října
Doprava od 0 Kč (Balík Do ruky)
Balík Do ruky (Platba kartou on-line) ZDARMA
Balík Do ruky (Platba předem) ZDARMA
Balík Do ruky (dobírka) 30 Kč
Balík Na poštu (Platba kartou on-line) ZDARMA
Balík Na poštu (Platba předem) ZDARMA
Balík Na poštu (dobírka) 30 Kč
Balíkovna (Platba kartou on-line) ZDARMA
Balíkovna (Platba předem) ZDARMA
Balíkovna (dobírka) ZDARMA
Zásilkovna (Platba kartou on-line) ZDARMA
Zásilkovna (Platba předem) ZDARMA
Zásilkovna (dobírka) 20 Kč
PPL (Platba kartou on-line) ZDARMA
PPL (Platba předem) ZDARMA
PPL (dobírka) 50 Kč
DPD (Platba kartou on-line) ZDARMA
DPD (Platba předem) ZDARMA
DPD (dobírka) 30 Kč
Výdejní místa GRIZLY (Platba kartou on-line) ZDARMA
Výdejní místa GRIZLY (Platba předem) ZDARMA
Expediční sklad Olomouc-Chválkovice (Platba předem) ZDARMA
Expediční sklad Olomouc-Chválkovice (Platba kartou on-line) ZDARMA

Superionherbs Triterpen Max 90 kapslí

Triterpenoidy

Terpeny se vyskytují jako běžné látky obsažené v rostlinách, houbách, vzácně jsou akumulovány a metabolizovány bakteriemi a také syntetizovány některými zvířaty. V současnosti je tato skupina zastoupena přibližně 25 000 identifikovanými sloučeninami. Terpeny lze rozdělit dle počtu stavebních molekul izoprenu na monoterpeny, seskvi-, di-, sester-, tri-, tetra- , polyterpeny a spolu se steroly tvoří rozsáhlou skupinu isoprenoidů. V posledním desetiletí se dostala pro své různorodé biologické účinky do popředí zájmu početná skupina cyklických triterpenoidních sloučenin. V současnosti se do ní řadí více než 4 000 různých látek, volných triterpenoidů, triterpenických glykosidů (saponinů), fytosterolů, či jejich prekurzorů. Kromě již zmíněných je zde ještě skupina rostlinných steroidních saponinů strukturně blízká cholesterolu a steroidním hormonům, ačkoliv jejich účinek (per os) není hormonální. Triterpenoidy mají řadu jedinečných a potenciálně využitelných biologických účinků. Zmínky o používání rostlin s vysokým obsahem saponinů, či triterpenoidů můžeme najít již v prvních psaných herbářích. Zde zmiňované rostliny (všehoj ženšenový - Panax ginseng, ling-zhi - Ganoderma lucidum, jiegeng - Platycodon grandiflorum, indické kadidlo - pryskyřice ze stromu Boswellia serrata), byly vysoce ceněny a řazeny pro své široké spektrum účinků jako panacea na jejich přední místa.

Reishi (lat. Ganoderma lucidum) česky lesklokorka lesklá

Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jedním z nejoceňovanějších léčiv tradiční čínské medicíny. V překladu znamená "božská houba nesmrtelnosti". Její léčebné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Duanwood Red Reishi

je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Extrakt se získává z jednoleté červené houby - tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená "autentický zdroj". V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu - horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

Vlastnosti produktu

 • doplňuje Qi
 • uklidňuje Šen
 • řídící meridián
 • LU meridián plic
 • esence ledvin

Účinky podle TCM

 • 100% Duanwood Red Reishi
 • bez přídatných látek, konzervantů
 • vysoký obsah účinných látek více než 20% tritrepenoidů a 10% polysacharidů
 • rostlinné tobolky

TCM charakteristika

 • teplota - neutrální
 • chuť - sladká a lehce hořká
 • tropismus - srdce, játra, plíce (podle některých pramenů má tropismus i k ledvinám či slezině)

 

1-2 kapsle ráno po jídle

Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Vhodné doplnit užíváním 100% Reishi sporového prášku

Uživatelské recenze

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2020 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO