Medvědí ekologické kroky

Přejeme krásný den Země,

naše planeta se rozhodla letos více odpočívat. My se aktivně snažíme ji v regeneraci co nejvíce podpořit a neustále vymýšlíme, co pro ni můžeme za naši firmu udělat.

Recyklace je pro nás samozřejmostí: Již od samého založení firmy jsme měli k dispozici recyklační kontejnery a rozhodně nic, co by se dalo zrecyklovat, neskončilo ve smíšeném odpadu.

Dáváme krabicím druhý život: Krabice, ve kterých nám chodí zboží od dodavatelů, se u nás zásadně nevyhazují. Používáme je podruhé k zabalení objednávek pro vás nebo je používáme k výrobě "sukýnek". Zároveň chystáme milé překvapení ve formě kreativního využití našich originálních krabic. Na nové krabice se můžete těšit již od začátku června!

Zásilky vycpáváme sukýnkami: Sami si vyrábíme vycpávky do objednávek, které interně nazýváme "sukýnkami". Z poničených krabic a kartonů (nevhodných pro další přeposílání) na speciálním stroji efektivně nařezáváme kousky kartonu, aby byl co nejobjemnější a sloužil jako účinná vycpávka pro ochranu proti poničení objednaného zboží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šetříme lesy: Dva roky na Vás z objednávky od GRIZLYHO nevykoukla faktura ve formátu A4 na kancelářském papíře, místo toho Vám chodí elektronicky na e-mail a bez zbytečného odpadu.

Rozšiřujeme sekci ekologické drogerie: Sekce ekologické drogerie na našem e-shopu od nás momentálně dostává spoustu pozornosti. Ke stávajícímu sortimentu brzy přibudou nové značky bezpečných, přírodních a snadno rozložitelných prostředků na úklid, praní a mytí nádobí.

Nově jsme spustili možnost eko zabalení Vaší objednávky: V nákupním košíku najdete novou funkci - GRIZLY EKO zabalení. Naším cílem je zabalit Vaši zásilku bez použití plastů. Místo bublinkové fólie zabalíme skleněné produkty do nafukovací papírové fólie, místo izolepy použijeme papírovou pásku a zásilku vyplníme efektivně nařezanými kousky již použitého kartonu alias "sukýnkami".

Jsme si plně vědomi, že online nakupování obecně ekologické není. Děláme ale vše, co je v našich silách, abychom planetu zatěžovali co nejméně a věříme, že každý malý krůček se počítá.

Autor: Nela Píchalová

Vaše komentáře a doporučení

K tomuto článku nebyly přidány žádné recenze

Načítání produktů
© 2014–2021 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO

Jsem zde nový/á

ZÍSKÁTE VÝHODY

Až 10% slevy na každý nákup
Čím víc nakoupíte, tím větší slevu na všechny nákupy dostanete.
Dárky k narozeninám
Každý rok Vás potěší narozeninové slevy či poukázy na chutná překvapení.
Větší nákupy e-stravenkami
Nastřádáte si libovolný počet bodů na účet a zaplatíte jimi i větší nákupy.
Přehled o akcích a soutěžích
Už vám neutečou speciální akce a navíc získáte zdravou inspiraci do e-mailu.
Oslovení

Vaše osobní údaje zpracováváme s cílem přizpůsobit naše poskytované služby Vašim individuálním potřebám. Využíváme primárně elektronické marketingové kanály, kde data analyzujeme a vyhodnocujeme relevantní výsledky. Údaje předáváme k analýze i třetím stranám ( např.: IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Jedná se o marketingové a analytické agentury. Osobní údaje můžeme zpracovávat po dobu 36 měsíců od jejich udělení. Souhlas je dobrovolný a máte právo na opravu a výmaz osobních údajů, stejně tak i kontrolu těchto údajů naší společností.

Všeobecné podmínky

Kliknutím na "Vytvořit účet" souhlasíte s Ochrana soukromí a se Smluvní podmínky.
Chráněno službou reCaptcha od Google | Ochrana soukromí | Smluvní podmínky