Zavřít

Medvědí ekologické kroky

Přejeme krásný den Země,

naše planeta se rozhodla letos více odpočívat. My se aktivně snažíme ji v regeneraci co nejvíce podpořit a neustále vymýšlíme, co pro ni můžeme za naši firmu udělat.

Recyklace je pro nás samozřejmostí: Již od samého založení firmy jsme měli k dispozici recyklační kontejnery a rozhodně nic, co by se dalo zrecyklovat, neskončilo ve smíšeném odpadu.

Dáváme krabicím druhý život: Krabice, ve kterých nám chodí zboží od dodavatelů, se u nás zásadně nevyhazují. Používáme je podruhé k zabalení objednávek pro vás nebo je používáme k výrobě "sukýnek". Zároveň chystáme milé překvapení ve formě kreativního využití našich originálních krabic. Na nové krabice se můžete těšit již od začátku června!

Zásilky vycpáváme sukýnkami: Sami si vyrábíme vycpávky do objednávek, které interně nazýváme "sukýnkami". Z poničených krabic a kartonů (nevhodných pro další přeposílání) na speciálním stroji efektivně nařezáváme kousky kartonu, aby byl co nejobjemnější a sloužil jako účinná vycpávka pro ochranu proti poničení objednaného zboží.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šetříme lesy: Dva roky na Vás z objednávky od GRIZLYHO nevykoukla faktura ve formátu A4 na kancelářském papíře, místo toho Vám chodí elektronicky na e-mail a bez zbytečného odpadu.

Rozšiřujeme sekci ekologické drogerie: Sekce ekologické drogerie na našem e-shopu od nás momentálně dostává spoustu pozornosti. Ke stávajícímu sortimentu brzy přibudou nové značky bezpečných, přírodních a snadno rozložitelných prostředků na úklid, praní a mytí nádobí.

Nově jsme spustili možnost eko zabalení Vaší objednávky: V nákupním košíku najdete novou funkci - GRIZLY EKO zabalení. Naším cílem je zabalit Vaši zásilku bez použití plastů. Místo bublinkové fólie zabalíme skleněné produkty do nafukovací papírové fólie, místo izolepy použijeme papírovou pásku a zásilku vyplníme efektivně nařezanými kousky již použitého kartonu alias "sukýnkami".

Jsme si plně vědomi, že online nakupování obecně ekologické není. Děláme ale vše, co je v našich silách, abychom planetu zatěžovali co nejméně a věříme, že každý malý krůček se počítá.

Autor: Nela Píchalová

Vaše komentáře a doporučení

K tomuto článku nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2020 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO