Barnys

HerpeNorm™ 30 kapslí

289 Kčs DPH

Skladem 9 ks

26. 6. Může být u vás

Dočasně nedostupné

Doprava od 59 Kč

Doplněk stravy s rychlým nástupem účinku pro intenzivní péči o rty. Okamžitá podpora imunitního systému.

Popis

Barny's HerpeNorm™ 30 kapslí

Krásné čisté rty. Už žádné masti, gely ani krémy – pouze 2x denně 1 kapsle. 

Komfortní a snadné řešení! HerpeNorm™ ve formě kapslí je až překvapivě účinný. Vyzkoušejte HerpeNorm™, původní recepturu známého belgického profesora Guy Van Elsackera, budete překvapeni rychlým a efektivním nástupem účinku! 

Nepříznivé vnější faktory při oslabené imunitě mohou způsobit diskomfort rtů. Správně fungující imunitní systém se s ním vypořádá sám. HerpeNorm™ je kombinace zinku a L-lysinu pro intenzivní péči o vaše rty. Důvod jeho vysoké efektivity je fakt, že HerpeNorm™ obsahuje zinek, který přispívá k dobré funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje dobrý stav pokožky. 

Aminokyselina L-lysin obsažená v doplňku stravy HerpeNorm™ inhibuje aminokyselinu arginin. Pokud se s diskomfortem setkáváte častěji, měli byste se vyhýbat potravinám bohatým na arginin (např. ořechy) a omezit příjem potravin s obsahem bílé mouky, rýže, dále polotovarů a potravin s vysokým obsahem cukru. 

L-lysin je esenciální aminokyselina a lidský organismus ji nedokáže syntetizovat sám. Proto lysin musíme dodávat prostřednictvím stravy nebo doplňků stravy. Naše strava by proto měla být pestrá s vyváženým obsahem cukrů, tuků a bílkovin. Nižší hladiny lysinu byli zjištěny u vegetariánů (zejména veganů), sportovců, dětí, osob vyššího věku a osob s nevyváženou stravou chudou na lysin. 

Zinek podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá k udržení normálního stavu pokožky. 

Kombinaci L-lysinu a zinku doporučujeme pro intenzivní péči o vaše rty.

Dávkování: 1 kapsli 2x denně, nejlépe nalačno.

Složení: (1 kapsle 0,6 g): L-lysin HCl 475 mg, hydroxypropylmethylcelulosa, zinek (glukonan zinečnatý, 26 % RHP) 2,6 mg, emulgátor (stearan hořečnatý), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), barvivo (oxid zinečnatý). RHP – Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení:

AKTIVNÍ LÁTKY (2 kapsle) 

L-lysin        950 mg 

Zinek        5,2 mg (52 % RHP)