+420 725 473 077 (Volejte kdykoliv: 7:00-18:00) info@grizly.cz Holická 49a, Olomouc Aktuální dodací lhůta: 6 dnů, v případě urgence nás kontaktujte.

Způsoby platby


Dobírka

stále nejpoužívanější způsob platby ipřesto že v západních zemích prakticky vymizel. Bohužel přepravci nám účtují za tuto službu: Příplatek za dobírku, který je 30,- Kč

Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli, kterým může být buď kurýr PPL nebo Česká pošta.

Kurýrům PPL můžete zaplatit kartou. Ve výjimečných případech z technických důvodu není tato možnost dostupná. Platbu máme vždy povolenou ipřesto, že platíme bankovní poplatek. Pokud řidič není vybaven platebním terminálem, sdělte nám tuto skutečnost.


Bankovní převod

Po obdržení objednávky Vám zašleme potvrzovací e-mail s číslem účtu a variabilním symbolem na základě kterého provedete platbu. Pokud na zboží spěcháte odpovězte na e-mail, že zboží ihned uhradíte, popřípadě zašlete potvrzení o zaplacení a my ihned expedujeme. Automatické spárování trvá 1 den od zapsání na náš účet.

bankovní účet je vedený u České Spořitelny pod číslem účtu: 4018611369/0800

Platba bankovním převodem je nejlevnější jak pro Vás tak i pro nás, jelikož nemusíme platit přepravci za službu inkasa dobírky či provozovateli online platební brány. Budeme rádi, když tento způsob platby budete preferovat.


Platební karty

gopay mastercardvisa

Velmi pohodlný a moderní způsob platby.

Po vytvoření objednávky jste přesměrován na bezpečnou platební bránu GoPay, kde zadáte potřebné údaje buď z Vašeho bankovnictví nebo online platbu kartou.

Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure.

Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky. A díky tomu je zaručena maximální bezpečnost.


Platba na výdejních místech

V případě osobního odběru počkejte na potvrzení, že je zboží pro vás zarezervováno a nachystáno, poté si jej můžete vyzvednout na jednom z našich výdejních míst. Platba pouze v hotovosti v Prostějově. V Olomouci v centru Omega je platba možná pouze převodem na účet.Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť zasilkovna.cz
Jsme členem APEK
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy