Zavřít

Vitasmart Twiggy glukoman + skoř + vit. C nápoj citrus mix 24 sáčků

Rozpustný nápoj s opravdu rozpustnou dietární vlákninou. Účinky nápoje jsou podpořeny vysokým obsahem extraktu skořice a vitaminu C. Přípravek je určen pro přípravu sytícího nápoje před jídlem i pro doplnění rozpustné vlákniny přidáním do jogurtů, kaší.

    

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: Vitasmart
Vaše cena s DPH 262,90 Kč
Grizlíci před Vámi už všechno snědli
Na dotaz
Předpokládaná doba doručení je 5 dnů.

Produkt brzy naskladníme. Můžeme vám o tom zaslat upozornění.

Vitasmart Twiggy glukoman + skoř + vit. C nápoj citrus mix 24 sáčků

Twiggy Glukomannnan je jediný rozpustný nápoj s opravdu rozpustnou dietární vlákninou. Účinky nápoje jsou podpořeny vysokým obsahem extraktu skořice a vitaminu C. Přípravek je určen pro přípravu sytícího nápoje před jídlem i pro doplnění rozpustné vlákniny přidáním do jogurtů, kaší.

Vláknina je jednak rozpustná a jednak nerozpustná, oba typy mají trochu odlišné účinky. Nerozpustná vláknina působí jako jakýsi kartáč, který čistí naše střeva. Rozpustná vláknina na sebe váže vodu,  díky tomu zvyšuje a prodlužuje pocit nasycení. Rozpustná vláknina také snižuje vstřebávání cholesterolu z potravy  a váže žlučové kyseliny, díky tomu snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Mezi rozpustnou vlákninu se řadí například glukomannan.  Dosáhnout doporučeného příjmu vlákniny (30 g) je poměrně obtížné, proto nám mohou pomoci doplňky stravy, které mají jako jedny z mála v tomto případě opravdu význam.  Na rozdíl od řady jiných výrobků nejsou vlákninové doplňky jen marketingovým trikem výrobců, kteří často za drahé peníze prodávají neúčinné a nesmyslné přípravky. Nabídka vlákninových doplňků je široká, ale s ohledem na spojení konzumace vlákniny a dostatečný přísun tekutin je vhodné volit ty, co se rozpouští ve vodě.

Čím je glukomannan tak výjimečný? 
Studie Evropské komise potvrdily, že glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti.  Glukomannan je proto velkým pomocníkem při hubnutí, ať už v podobě nápoje nebo i v jiných  formách, ve kterých je na českém trhu k dostání. Pomáhá hlavně těm, kdo potřebují větší objem stravy. Glukomannan má obrovskou schopnost bobtnat a svůj objem 
v žaludku zvýší až 200x, čímž vyplní žaludek a pomáhá vyvolat pocit sytosti, aniž by dodal zbytečné kalorie. Právě z důvodu bobtnání je velmi důležité glukomannan spojovat s dostatečným příjmem tekutin. Další výhodou je také již  zmíněný efekt na snížení hladiny cholesterolu. 

     Glukomannan

  • Přispívá ke snížení hmotnosti v rámci nízkoenergetické diety
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi

Skořice

  • Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
  • Působí jako antioxidant
  • Podporuje normální trávení

Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Dávkování:

3 sáčky denně rozpusťte v 250-300 ml vody a vypijte 10-30 minut před hlavním jídlem. Pokud doplněk mícháte s dalšími potravinami (jogurt, zákys, ...), zapijte jej dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro dosažení příznivého účinku je nutné dodržet doporučené dávkování.

Složení:

Glukomannan 1500 mg, skořice (Cinnamomum bark) extrakt 30:1 (ekviv. 1200 mg/1 sáček) 40mg, vitamin C 15 mg, sukralosa, L-Leucin, kyselina citronová, aroma citrus, extrakt z červené řepy.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Twiggy je bezlepková, bezmléčná, bez přidaného cukru, bez umělých barviv a sladidel. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

Glukomannan 1500 mg, skořice (Cinnamomum bark) extrakt 30:1 (ekviv. 1200 mg/1 sáček) 40mg, vitamin C 15 mg, sukralosa, L-Leucin, kyselina citronová, aroma citrus, extrakt z červené řepy.

Uživatelské recenze

2. 2. 2019 04:46
Výborná chuť
Zobrazit celou recenzi
© 2014–2020 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO