Zavřít

Vánoční GRIZLY balíček

Vánoční sada plná dobrot, kterou můžete darovat svým blízkým nebo si udělat radost jen tak sobě :-)

Původní cena 647 Kč
Vaše cena s DPH 398,40 Kč
Ušetříte 248,60 Kč
38% sleva

Vánoční sada obsahuje:

  • GRIZLY Vánoční máslo

Letos jsme si pro Vás opět připravili Vánoční máslo, limitovanou specialitku pouze pro toto krásné období. Nelenili jsme a máslíčko jsme vylepšili, na základě Vašich doporučení jsme ho zvětšili na 450 g a přidali nasucho opražené pekanové ořechy a o fous více cejlonské skořice a použili bio belgickou bílou čokoládu s třtinovým cukrem.

  • Složení: 72 % Nasucho pražené arašídy, 18 % bílá belgická čokoláda (bio třtinový cukr, kakaové máslo, bio sušené mléko plnotučné), 10 % nasucho pražené pekanové ořechy, cejlonská skořice.
  • GRIZLY Vánoční mix 450 g

    Vánoční směs oříšků, ovoce a čokolády poslouží jako zdravý a chutný zákusek ke kávě. Směsí můžete částečně nahradit vánoční cukroví.
  • Složení: 25 % Mandle v medu a perníčku (mandle, cukr, med, perníkové koření) (Česko); 20 % jádra kešu ořechů(Vietnam); 20 % celé plody klikvy velkoplodé (klikva, cukr, slunečnicový olej) (USA); 15 % belgická hořká čokoláda (60 % kakaová hmota, cukr, kakaové máslo) (Belgie); 10 % mandlová jádra loupaná (USA); 10 % jádra pekanových ořechů (USA).
  • GRIZLY Vánoční levandulový medvídek

  • Voňavý medvídek grizly je částečně plněný sušenými květy levandule lékařské vypěstovanými na bio poli a ručně s láskou vyrobený ženami s tělesným postižením.

© 2014–2020 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO