Omlouváme se, ale kvůli obrovskému náporu objednávek garantujeme DODÁNÍ DO VÁNOC pouze pro objednávky přijaté do 6. 12. 2017. Objednávky přijaté po tomto datu vyskladníme dle našich možností. Uděláme maximum, aby to bylo co nejdříve.
+420 725 473 077 (Volejte kdykoliv: 7:00-18:00) info@grizly.cz Holická 49a, Olomouc Aktuální dodací lhůta: 10 dnů, v případě urgence nás kontaktujte.

Najděte svých 10 důvodů proč GRIZLY.cz


Původně měla být sekce věnována 10 důvodům proč GRIZLY.cz,

ale pak jsme si řekli, že to uděláme jinak! Podívejte se na naše stránky a svých 10 důvodů proč si najděte. (Pokud nenajdete, tak budeme rádi za zpětnou vazbu). Naším cílem je dělat život zdravější a to obnáší obrovskou výzvu. Proto usilujeme o to, abyste u nás našli vše, co ke zdravému životu potřebujete. Denně makáme na tom, abyste u nás mohli zakoupit produkty napříč potravinami, suchými plody či doplňky a vše vybíráme (trochu klíšé ale) s láskou. Vždy přemýšlíme, jestli to do našeho sortimentu zapadá, jestli je to chutné, jestli je to zdravé, jestli to není jen výmysl moderní doby a samozřejmě jestli to umíme udělat cenově přijatelné. To nás vedlo k vytvoření nejen internetového projektu GRIZLY.cz, ale rovněž k vytvoření vlastní značky GRIZLY pod kterou najdete kompletní nabídku ořechů, sušeného ovoce, semínek, ořechových másel, kaší, vloček, tyčinek, sirupů a dalších produktů u kterých dbáme na vysokou kvalitu, ekonomické balení a dobrou cenu. Zkrátka, děláme věci tak, jak je sami máme rádi a díky tomu děláme náš i Váš život zdravější.Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť zasilkovna.cz
Jsme členem APEK
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy