Úvod > Vitamíny a doplňky stravy > Antioxidanty > HIMALYO PREMIUM COLLECTION

PREMIUM COLLECTION AKČNÍ BALENÍ + Goji juice zdarma

Zdravá výživa HIMALYO PREMIUM COLLECTION novinka

LUXUSNÍ dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION v akční nabídce platné do vyprodání zásob s 1 ks láhev Goji juice zdarma. Přemýšlíte nad dárkem pro své blízké, přátele či kolegu? Darujte zdraví v luxusní edici.

Značka: HIMALYO
Kód zboží: HPC+lahevzdarma
Dostupnost: skladem
Původní cena: 1 299 Kč
Tvoje cena: 999 Kč
Počet kusů: 
Doporučit známému Vytisknout
Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *


LUXUSNÍ dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION

Obsah setu: 750 ml GOJI ORIGINAL 100% juice, 250 g GOJI sušené plody EXCLUSIVE, skleněná dóza s bambusovým víčkem, 2x sklenička 0,30 ml, bambusová lžička, DVD, leták.

+ v rámci akční nabídky 1 láhev 750 ml Goji Juice ZDARMA 


Himalyo Goji juice - Už pouhých 25 ml tohoto klenotu přírody plně pokryje vaši vhodnou denní dávku antioxidantů, vitamínů a minerálů. Pro výrobu jednoho litru GOJI ORIGINAL zpracováváme 6 kg výběrových plodů.

Značka HIMALYO jako jediná na trhu dodává Goji juice v čirých, průhledných lahvích 750 ml. Našim zákazníkům tak nabízíme o 50% více šťávy za srovnatelnou cenu oproti běžnému balení 500 ml.

Čiré provedení lahve GOJI ORIGINAL Vám umožňuje kontrolu přírodnosti džusu. Sami tak můžete vizuálně posoudit stav přirozeného vrstvení v horní části lahve vypovídající o nepoužití zahušťovadel a konzervantů, které by přirozenému vrstvení bránily, nebo jej zpomalovaly.


Himalyo Goji plody - Dopřejte si i Vy tyto čerstvé produkty z ručních, výběrových sklizní té nejvyšší kvality ve třídě EXCLUSIVE. Plody Goji jsou tím nejprospěšnějším sušeným ovocem na naší planetě. Naše plody se vyznačují nasládlou chutí a lze je na první pohled poznat podle neporušené slupky a jejich stejné velikosti v balení. Plody v kategorii EXCLUSIVE proto dosahují nejlepších nutričních hodnot a jsou nejzdravější.

Sušené plody GOJI ORIGINAL se mohou konzumovat samostatně, nebo přidávat do koktejlů, salátů, jogurtů a dalších pokrmů. Našim zákazníkům nabízíme výhradně plody VELKÉ. Rozdíl ve velikosti běžných a velkých plodů je cca 30%. 


LUXUSNÍ dárkový set HIMALYO PREMIUM COLLECTION obsahuje 100% přírodní produkty nejvyšší kvality. V setu se snoubí magická síla antioxidantů, vitamínů a dalších prospěšných látek. Hodnotu dárku násobí praktické doplňky určené pro uskladnění či přímou konzumaci Goji a bonus ve formě DVD. Třicetiminutový poutavý příběh o historii, pěstování a zpracování Goji přenese diváka na dálný východ, přímo do oblasti provincie Ningxia, odkud pochází tento klenot tradiční čínské medicíny.

HIMALYO PREMIUM COLLECTION je ideálním dárkem pro všechny.

Rozměry: 460 x 290 x 105 mm (d x š x v)

Hmotnost: 2,5 kg

Přiměřená denní dávka je 25 ml. 

Rozvrstvení džusu je přirozený jev živé tekutiny neovlivněné zahušťovadly. 
Před použitím lahev vždy protřepejte.
Ideální k pravidelné, každodenní konzumaci v celé rodině vyjma dětí do 3 let.
Uchovávejte v chladu a temnu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Otevřená lahev může vydržet v lednici (do teploty 5°C) déle než 2 měsíce, doporučujeme ale konzumaci do 30 dnů po otevření.
Nekonzumujte přímo z lahve.Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť Uloženka.cz
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy