Úvod > Vitamíny a doplňky stravy > Přírodní doplňky stravy Naturgreen > Naturgreen Organic Curcumin Extra + bylinná formule

Organic Curcumin Extra + bylinná formule 5+1 zdarma

Doplňky stravy Naturgreen Organic Curcumin Extra + bylinná formule

Naturgreen Organic Curcumin Extra + bylinná formule 5+1 zdarma na základě nových světových studií nově posílily o další 3 byliny Acerola, Quercetin, Lykopen. Ty "pracují" ve vzájemné synergii a ve spojení už se zmiňovaným, extraktem s černého pepře (piperin) a dokážou navíc několikrát násobit svoje účinky a ještě více zlepšit celkovou biologickou dostupnost kurkuminu.

Značka: Naturgreen
Kód zboží: NOC-5+1akce
Dostupnost: skladem
Původní cena: 3 594 Kč
Tvoje cena: 2 995 Kč
Počet kusů: 
Doporučit známému Vytisknout
Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *


Naturgreen Organic Curcumin Extra s bylinnou formulí 120 kapslí 5+1 zdarma

Nový Organic Curcumin Extra 2016 jsme na základě nových světových studií nově posílili o další 3 byliny Acerola, Quercetin, Lykopen. Ty "pracují" ve vzájemné synergii a ve spojení už se zmiňovaným, extraktem s černého pepře (piperin) a dokážou navíc několikrát násobit svoje účinky a ještě více zlepšit celkovou biologickou dostupnost kurkuminu.

  • Normální trávení
  • Normální činnost jater
  • Normální stav kloubů
  • Normální činnost jater - jaterní lipidy

Organic Curcumin Extra 2016 jsme zvýšily čistou celkovou váhu účinných bylin z 350mg na 450mg v jedné kapsli. Tj. čistou náplň 1 vegetariánské kapsle jsme zvýšily o 100 mg vše při zachování původní ceny staršího produktu. V této kombinací je náš Organic Curcumin Extra 2016 (extrakce probíhá s odrůdy Panangali Kurkuma) ve vegetariánské kapsli po 550 mg s nejvyšším poměrem a účinností 97,90 % Curcuminoidů (standardizováno).

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), je jednou z nejvíce důkladně prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií. Je to druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně. K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek (pakořen) rostliny, se kterého se speciální vhodnou technologií zpracování vyrábí extrakt z kurkumy, který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 95% polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti.

Protizánětlivá síla kurkuminoidů vychází z inhibice enzymů, které syntetizují zánětlivé leukotrieny, prostaglandiny aprostocykliny z kyseliny arachidonové, (všudy přítomné omega-6 mastné kyseliny hojně rozšířené v naší stravě). Další protizánětlivá podpora pochází z přímé likvidace volných radikálů. Antioxidační síla kurkuminoidů také významně blokuje část lipidů v séru volných radikálů (stejně jako mnoho antioxidantů), což vede k významnému snížení volných radikálů a oxidovaného cholesterolu. Je to proces, ve kterém volné radikály "kradou" elektrony z lipidů v buněčných membránách, což vede k poškození buněk.

Naše vegan kapsle jsou vyrobeny na poloautomatické plničce kapslí v malé sérii. Zde není potřeba přidaných mazadel, ředících nebo protispékavých (protihrudkující) látek, jako je např. oxid křemičitý, kyselina stearová, oxid titaničitý, stearan hořečnatý a další éčka. Naše vegan kapsle obsahují pouze čistý 100% prášek Kurkumin s obsahem 95% kurkuminoidů bez těchto pomocných látek.


NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Dospělí po 1 kapsli ráno a večer nejlépe po jídle. Děti do 15 let po 1 kapsli ráno po jídle. Zapít dostatečným množstvím tekutin Pro optimální účinnost užívejte po dobu min. 3-5 měsíců. Zvýšení na dvojnásobek denní dávky a doby užívání je možné po konzultaci se svým lékařem.
Dvoudílné HPMC(kapsle bez barviva) po 550mg (čistá náplň kapsle je 450mg).
Kurkumin s obsahem 97.90 % kurkuminoidů HPLC , acerola (malpighia) extrakt s 25 % přírodního vit. C, quercetin s obsahem 95% s 3-hydroxyflavone,rajče jedlé (solanum lycopersicum) extrakt s 30 % lykopenu, pepř černý/ piperin extrakt 95.441 %HPLC Vše se standardizovaným obsahem účinných látek. Bez pojiv, éček, protispékavých látek a dalších chemikálií.
Účinné látky -nutriční hodnoty v kapsli 450 mg
1kapsle
2kapsle
Kurkumin extrakt
297,8mg
595,6mg
Demetoxykurkumin
44,6 mg
89,2mg
Acerola (Malpighia) extrakt
45mg
90mg
Quercetin
31,1mg
62,2mg
Rajče jedlé (Solanum lycopersicum)
22,5 mg
45mg
Bisdemetoxykurkumin
4,,5 mg
9mg
Piperin extrakt
4,5mg
9mg

* DDD 2 kapsle vitamín C 28 % Další složky: Dvoudílné HPMC(kapsle bez barvivaNajdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť Uloženka.cz
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy