Z důvodu velkého nárůstu objednávek během 4. výročí firmy, je doba expedice prodloužena na cca 4 pracovní dny. V případě urgence nás kontaktujte. Děkujeme za pochopení.

Náš příběh

  • Spuštění e-shopu na začátku roku 2014 na VŠE v Praze. První zásoby sportovní výživy pořízeny a skladovány u táty ve výloze obchodu. 1 objednávka za týden. :-)
  • První nakopnutí v květnu 2014. Účást v soutěži Rozjezdy roku a 2. místo. 
  • Rozjezd v zimě 2015. První "větší" kampaň. První stěhování do oficiální provozovny v Olomouci. Rozšíření sortimentu o sušené plody a ovoce. Druhý zaměstnanec.
  • Jízda začala v létě 2015 účast na akcích: Olomoucký půlmaraton, crossfitové závody a další. Druhé stěhování. Neustále rozšiřujeme sortiment. Pořízení 1. balícího stroje. BIO certifikace a certifikace na potravinářský podnik splňující HACCP.
  • Třetí stěhování v roce 2016 do větších prostor v průmyslovém areálu v Olomouci. Sortiment překročil 3000 produktů. 50 000 zákazníků. 15 zaměstnanců. 10. kontrola ze SZPI (vše v pořádku). Klasické nestíhací Vánoce. Expedice několik dní. První výpadek serverů. Rozšíření výroby.
  • V roce 2017 vše běží na 100 %. 7000 návštěvníků stránky za den. Druhý výpadek webu. Začátek vlastní výroby ořechových krémů. Tým 20 lidí. Příprava nového e-shopu. 
  • Předvánoční období 2017 :-( - Nestíháme na expedici, nestíhají stránky, nestíhá systém, málo zaměstnanců, první větší problémy a opravdu tragická expedice až 15 dnů od data objednávky, pokles hodnocení na Heuréce. Dělali jsme vše pro to, abychom dokázali alespoň rozumně expedovat a proto se omlouváme všem zákazníkům a moc si vážíme jejich trpělivosti. 
  • 30. ledna 2018 spouštíme zbrusu nové internetové stránky. Měníme design, funkčnost a kvalitu. Zároveň přecházíme na nový systém expedice, díky kterému bychom opět měli efektivně odesílat. 
  • 10. února "VELKÉ STĚHOVÁNÍ" do vlastní haly kousek za Olomoucí do obce Hlušovice. Krásné nové a čisté prostory včetně moderního expedičního systému a velké výrobní části.

Děkujeme, opravdu děkujeme všem zákazníkům za podporu. Cítíme obrovské díky za každou návštěvu stránky, za každý Váš hovor, za každou zmínka na sociálních sítích, každou zpětnou vazbu a kritiku. To vše nás posouvá dál a tlačí na naustále zlepšování našich služeb.

Cítíme obrovskou vděčnost za každého nového zákazníka, který si chce udělat život zdravější.

Děláme život zdravější. Heslo, které nás posouvá dál.

Za celý tým GRIZLY.cz
Dominik Píchal
© 2014–2018 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík