Náš příběh


VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI A PŘÁTELÉ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍ STYLU A SPORTOVCI,

TOHLE JE PÁR ŘÁDKU VĚNOVANÝCH TOMU, PROČ TO DĚLÁME A NĚCO O NÁS, KDO VLASTNĚ JE GRIZLY A CO PRO VÁS MÁ NACHYSTANÉHO.

původní video na začátku našeho fungování někdy v zimě 2014

Projekt GRIZLY.cz vznikl jako vysokoškolský nápad jednoho studenta VŠE v Praze. Původním záměrem byl prodej sportovní výživy kvalitních amerických značek. Jak šel čas a vývoj tak jsme se během roku rozrostli převážně na prodej zdravé výživy a ořechů.

Začali jsme fungovat někdy zhruba v květnu 2014, kdy jsem se zároveň účastnil projektu "ROZJEZDY ROKU" pořádané společností T-Mobile, kde mě ujasnili, že se ubírám správným směrem a že to vypadá jako slibný začátek něčeho velkého. :-)

VYHRÁL JSEM 2. MÍSTO :-)

10383586_715227768519575_3484928503280471703_n

Do konce roku 2014 jsme přidávali produkty a snažili se a snažili se.

První zlom nastal od nového roku 2015, kdy jsme se vrhli na Google, Seznam a opřeli se do toho a ubrali se správným směrem. Směrem rozhledu. Položil jsem si otázku "Co jako sportovec, aktivní člověk, který se zdravě stravuje potřebuje"? Potřebuje VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. Proto jsem pokračoval s mojí vizí a novým heslem. DĚLÁME ŽIVOT ZDRAVĚJŠÍ.

  1. Rozšiřujeme každým dnem nabídku zdravých potravin.
  2. Nabídka ořechů a sušeného ovoce je téměř kompletní.
  3. Dovážíme si svoji značku sportovní výživy Myprotein a tak dále

Tento rok jsme se zúčastnili i několika sportovních akcí jako je Olomoucký půlmaraton, největší Crossfitové závody Czechbeast v Brně a další a lidé jsou nadšení z našich produktů a to mě nutí pokračovat v tom co děláme. Můžete nás sledovat na Facebooku i Instagramu.

Je krásný pocit, když vidíte opakující se zákazníky, kteří pochopili přesně Vaši vizi a jejich objednávky se skládají jak ze sportovní výživy, zdravých potravin, ořechů a rádi se k Vám vrací protože jim vždy za dobré ceny přijde super velká objednávka se zásobami všeho možného třeba na 1 měsíc. :-)Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť Uloženka.cz
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy