MyVitamins CLA 120 kapslí

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je mastná kyselina, která se přirozeně nachází v masných a mléčných výrobcích. CLA je jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších doplňků

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: MyVitamins
Vaše cena s DPH 376 Kč
Grizlíci před Vámi už všechno snědli
Na dotaz

Produkt brzy naskladníme. Můžeme vám o tom zaslat upozornění.

MyVitamins CLA 120 kapslí

Proč CLA užívat? CLA je vysoce kvalitní doplněk získaný přirozeným způsobem ze světlice barvířské, které obsahují 2000mg pravé CLA v jedné porci. Pro koho jsou určeny? Užívání těchto měkkých tobolek je skvělý způsob jak dostat CLA do svého jídelníčku. Měly by být přijímány jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Hlavní výhody doplňku Konjugovaná kyselina linolová prvotřídní kvality Obsahuje 2000mg CLA v jedné porci Snadno konzumovatelné měkké tobolky   Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je mastná kyselina přirozeně se vyskytující v masných a mléčných výrobcích. CLA je jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších doplňků stravy.

Složení: Konjugovaná kyselina linolová, měkký gel (želatina, glycerin, čištěná voda).

 

Vezměte 2 tablety 2 krát denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovejte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nevhodné pro vegetariány.

 

V jedné porci Konjugovaná kyselina linolová (80%) 2000 mg

 

Uživatelské recenze

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2019 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík