Z důvodu velkého množství objednávek ode dneška negarantujeme dodání do Vánoc. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů jsme na tel. 725 473 077 nebo e-mailu info@grizly.cz

-7%
MuscleTech Clear muscle 168 kapslí

MuscleTech Clear muscle 168 kapslí

Převratná novinka v suplementaci určené pro budování svalů, která vytváří novou, samostatnou kategorii sportovní výživy.

Bez lepku
Bez palmového oleje
Výrobce: MuscleTech
Původní cena 999 Kč
Vaše cena s DPH 930 Kč
Grizlíci před Vámi už všechno snědli
Na dotaz

Produkt brzy naskladníme. Můžeme vám o tom zaslat upozornění.

MuscleTech clear muscle 168 kapslí

Clear Muscle™ - převratná novinka v suplementaci určené pro budování svalů, která vytváří novou, samostatnou kategorii sportovní výživy. Její hnací silou je BetaTOR™, který dokáže výrazně zvýšit syntézu bílkovin, zároveň razantně omezit katabolismus a perfektně tak připravit tělo do stavu ideálního pro růst svalů, a to takového, jaký jste ještě nezažili. Jedná se o zcela nově vytvořený metabolit a derivát volného leucinu a HMB. Tato ještě nikdy nikde jinde nepoužitá sloučenina otevírá cestu k využití skutečného, plného potenciálu HMB a jeho úžasné biodostupnosti, efektivnosti a následně dosaženým výsledkům.

Randomizovaná, dvojitě zaslepená a placebem kontrolovaná klinická studie provedená na University of Tampa na skupině velmi dobře trénovaných kulturistů prokázala naprosto impozantní výsledky - lepší než jakákoliv jiná studie, která kdy doposud byla provedena na sportovním suplementu na podporu výkonnosti, včetně proteinů, kreatinů a BCAA. Během této 12 týdenní klinické studie, která se zakládala na tvrdém tréninkovém režimu, nabrali testovaní sportovci, kteří užívali Clear Muscle™, průměrně neuvěřitelných 7,4kg čisté svalové hmoty. Ti, kterým bylo podáváno pouze placebo, jí nabrali jen 2,1kg.  A co víc, součet maximálních výkonů pro jedno opakování (1RM) na bench press, mrtvý tah a dřep se u osob užívají Clear Muscle™ dramaticky zlepšil průměrně o 77kg, narozdíl od skupiny s placebem.

Clear Muscle™ přesně vystihuje definici "tvůrce nové kategorie sportovní výživy", na trhu podobný výrobek neexistuje. Je k dispozici exkluzivně pro značku MuscleTech, má formu čiré tekutiny, která je naplněna v průhledné kapsli.

 • intenzivní stimulace svalového růstu, výrazné zlepšení síly a výkonnosti, podpora regenerace
 • první a jediný výrobek na trhu s klinicky prověřenou a patentovanou složkou BetaTOR™
 • 12 týdenní studie na prestižní University of Tampa odhalila u testovaných subjektů neuvěřitelné výsledky
 • nárůst čisté svalové hmoty o 16 lb
 • výrazné zlepšení 1RM na bench press, dřep a mrtvý tak
 • výrazné zlepšení opakovaného krátkodobého anaerobní výkonu maximální intenzity (peak power performance) při zátěžových kondičních testech - Wingate test a výskoková ergometrie
 • ultra koncentrovaná anabolická síla
 • 1 dávka BetaTOR™ má schopnost generovat stejnou anabolickou signalizační sílu (anabolic signaling power - tzn. aktivuje metabolismus a vyvolá anabolickou odezvu) jako by vygenerovalo 200g syrovátkového proteinu.
 • navýšení anabolismu těla o 70% a současné snížení katabolismu o 57% , a to tak, že posiluje syntézu bílkovin skrze signální cestu mTOR  a zároveň bojuje proti katabolismu jako inhibitor ubikvitin-proteazomového systému (UPP)
 • vezměte dávku (2 kapsle) vždy ráno, odpoledne a večer.
 • Ve dnech tréninku vemte jednu z těchto 3 dávek 30 minut před tréninkem.
 • Neberte více než 3 dávky (6 kapslí) v průběhu 24 hodin.
 • Pro maximální výsledky současně absolvujte stejný tréninkový protokol, jaký byl aplikován ve 12 týdenní studii Clear Muscle

Uživatelské recenze

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2019 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO