Doprava ZDARMA pro objednávky nad 499 Kč. Zadejte do pole slevový kód: velikonoce2018 a užijte si pomlázku z Grizly.cz:-)

Klášterní officína 100% PANENSKÝ OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ 250 ml

100% OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ lisovaný za studena, ostropestřec mariánský od českých pěstitelů. Lisujeme ve vlastní lisovně olejů. Čerstvě lisované. Uzavíráno v ochranné atmosféře pro uchování stejné vysoké kvality oleje po celou dobu doporučené trvanlivosti.

 

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: Klášterní officína
Původní cena 159 Kč
Vaše cena s DPH 149 Kč

Klášterní officína 100% PANENSKÝ OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ 250 ml

Složení: 100% OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ lisovaný za studena, ostropestřec mariánský od českých pěstitelů. Lisujeme ve vlastní lisovně olejů. Čerstvě lisované. Uzavíráno v ochranné atmosféře pro uchování stejné vysoké kvality oleje po celou dobu doporučené trvanlivosti.

 Olej z ostropestřce mariánského je olejem lisovaným za studena. Právě díky této úpravě jsou v oleji zachovány všechny potřebné vitamíny a minerály. Není tedy divu, že olej, který se vyrábí ze semen této byliny, je výborným pomocníkem při řadě nemocí.

Blahodárných účinků, které s sebou přináší pravidelné užívání oleje z ostropestřce mariánského, je mnoho. Například ostropestřecový olej pozitivně působí na játra. Výborně totiž podporuje celkovou regeneraci jater, kdy dochází k nahrazování starých jaterních buněk těmi novými. Olej z této byliny je vhodný také při nejrůznějších jaterních onemocněních, jako je například cirhóza jater.

Kromě jater olej také skvěle působí v boji proti onemocnění žaludku, žlučovým kamenům, paradentóze a alergii. Je skvělým pomocníkem v případě senné rýmy, kopřivky a astmatu.

Jeho užívání je doporučováno i formou prevence. Olej posiluje imunitu a zároveň působí detoxikačně, protože chrání buňky před volnými radikály.

Uživatelské recenze

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2018 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO
Kategorie
Nahoru
Profil
Košík