Vzhledem k velkému nárůstu objednávek se nám prodloužila dodací lhůta na 5 až 10 pracovních dnů. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů či urgence jsme tu pro Vás na telefonu 725 473 077 nebo e-mailu info@grizly.cz.

Zavřít

Bulk Powders Aktivní koření 50 g

Koření s opravodou chutí bez přísad nebo konzervačních látek ve vysoké kvalitě od anglického výrobce. 

Bio
Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: Bulk Powders
Původní cena 99 Kč
Vaše cena s DPH 79 Kč
Grizlíci před Vámi už všechno snědli
Na dotaz

Produkt brzy naskladníme. Můžeme vám o tom zaslat upozornění.

Bulk Powders Aktivní koření 50 g

příznivé pro fitness a koření bez přísad nebo konzervačních látek - jen chutné, čerstvé a chutné ingredience. Mnoho ochucovacích směsí, které najdete v supermarketu, obsahuje přísady a konzervační látky (jako je sůl a cukr), které nejsou ideální pro ty, kteří mají zájem o zdraví a pohodu, nebo pro ty, kteří chtějí získat skvělou fyziku.

BULK POWDERS™ Active Seasonings™ jsou k dostání v řadě lahodných chutí, které uspokojují veškeré preference, takže vaše jídlo nemusí být nikdy nudné. Aktivní koření je dostupné v příchutích, jako je; Česnek & Bylinky, Smoke & Spice, Peri Peri, Tandoori, Lemon & Herb a Mixed Seasoning. Tyto lahodné varianty chuti jsou vyrobeny z přírodních bylin a koření, neobsahují žádné přísady a žádné konzervační látky. Jsou opravdu dokonalým přírůstkem do masa, ryb nebo dokonce i zeleniny, takže pokrmy budou mnohem zajímavější k jídlu.

VÝHODY Aktivní koření:

  • Žádná přidaná sůl
  • 9 vynikajících chutí
  • Přírodní bylinky a koření
  • Paleo
  • Bez sóji
  • Žádné přísady
  • Bez konzervantů

Active Seasonings ™ jsou vhodné pro ty, kteří jsou často aktivní a konzumují chudé zdroje bílkovin. Chcete-li zlepšit chuť vaší stravy a zabránit tomu, aby se stala nevýraznou, můžete použít Active Seasonings ™.

Složení:

Lemon & Herb: Citrónový prášek, cibulový prášek, sušený rozmarýn, černý pepř, italské bylinky, sušená petrželka

Garlic & Herb: Česnekové vločky, česnekový prášek, cibulový prášek, hořčice, sušená petrželka, černý pepř, smíšené byliny.

Mixed Seasoning: Paprika, česnek, hořčice, cibulový prášek, černý pepř, kajenský pepř, italské bylinky, petržel.

Peri Peri: Paprika, Chilli Flakes, Česnek, Chilli, Citrón, Smíšené byliny, Cibule, Sušený koriandr, Černý pepř, Cayenský pepř 

Tandoori: Česnek, sušený koriandr, drcené chilli, paprika, zázvor, kmín, koriandr, tumerický černý pepř, kajenský pepř, mango, citron.

Smoke & Spice: Uzená paprika, česnek, chilli, kmín, cibule, hořčice, koriandr, černý pepř, drcené chilli.

Uživatelské recenze

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2019 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO