Z důvodu velkého množství objednávek již negarantujeme dodání do Vánoc. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů jsme na tel. 725 473 077 nebo e-mailu info@grizly.cz

Z důvodu velkého množství objednávek již negarantujeme dodání do Vánoc. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů jsme na tel. 725 473 077 nebo e-mailu info@grizly.cz

Biogena Čaj Fantastic Tea Višeň + Máta 20 x 2.5 g

Unikátní spojení lahodné ovocné chuti divokých višní a příznivých účinků máty peprné (Mentha piperita).
Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobce: Biogena
Kód produktu: 74693
Vaše cena s DPH 59 Kč
Grizlíci před Vámi už všechno snědli
Na dotaz

Produkt brzy naskladníme. Můžeme vám o tom zaslat upozornění.

Biogena Čaj Fantastic Tea Višeň + Máta 20 x 2.5 g

Biogena přichází s nabídkou vánočních čajů - sypaných i porcovaných, které nesmí chybět na slavnostně prostřené vánoční tabuli.

Užití
Luxusní čaj Fantastic Tea Višeň & Máta představuje unikátní spojení lahodné ovocné chuti divokých višní a příznivých účinků máty peprné (Mentha piperita). Máta podporuje trávení, zlepšuje soustředění a navozuje dobrou náladu.

Dávkování
1 nálevový sáček vložte do šálku, zalijte 250 ml horké vody (70-80 stupňů Celsia). Nechte vyluhovat cca 6-8 minut. Hotový nápoj lze dochutit cukrem nebo medem.


Máta peprná 

Již po celá staletí poskytuje máta peprná - sině aromatická bylina - úlevu při špatném trávení, nachlazení a bolestech hlavy. Dnes je nejvíce oceňována schopnost máty zklidňovat zažívací ústrojí, zmírňovat poruchy trávení, příznaky dráždivého tračníku a jiné zažívací potíže.
Máta peprná se pěstuje na celém světě jako koření i jako léčivka. Přirozený kříženec několika druhů máty – máta peprná – má čtyřhrannou lodyhu, zašpičatělé zelené nebo purpurové listy a fialové kvítky. Jako léčivka se máta peprná sklízí v létě, těsně před rozkvětem. Nejúčinnější součástí této byliny je prchavý olej, který se skládá z více než čtyřiceti různých složek. Jeho léčivý účinek pochází hlavně z mentolu (35 až 55 procent oleje), mentonu (15 až 30 procent) a mentylacetátu (3 až 10 procent). Medicinální mátový olej se připravuje parní destilací nadzemních částí rostliny.

 

Uživatelské recenze

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

© 2014–2019 GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo FEO