Úvod > Vitamíny a doplňky stravy > Extrakty z rostlin > Naturgreen Aloe Vera 100% štáva

Aloe Vera 100% štáva 1000 ml

Aloe vera Naturgreen Aloe Vera 100% štáva novinka

Naturgreen Aloe Vera 100% šťáva je vyrobena z čerstvých listů - lisováním za studena, aby nedošlo ke zničení účinných látek. 

Značka: Naturgreen
Kód zboží: NGAV 1000
Dostupnost: skladem
Původní cena: 449 Kč
Tvoje cena: 379 Kč
Počet kusů: 
Doporučit známému Vytisknout
Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *


Naturgreen Aloe Vera 100% 1000 ml

Dodavatel nám neumožňuje poskytovat lepší cenu po registraci. Děkujeme za pochopení.

Jde o šťávu zpracovávanou z listů Aloe Vera přímo na farmě v Mexiku lisovanou zastudena, tak aby nedocházelo k ničení účinných látek. Vše poznáte už podle chuti, které se nic nevyrovná. Naše šťáva z Aloe Vera je šťáva z čerstvých listů Aloe rostliny - ne z koncentrátu jako u některých prodejců, to je podstatný rozdíl v kvalitě, které musí odpovídat i cena! Čistá a jemná chuť Aloe Vera, se stejnými účinky jako u gelu pouze jemnější a tekutější konzistence. Vhodná zejména pro děti.

Naše Aloe Vera šťáva obsahuje 99,7% čistého Aloe Vera. Vyrobeno s odrůdy Aloe Vera Barbadensis Miller.

Rostliny pochází z bio zemědělství, bez genetických modifikací a použití hnojiv. přípravky schválené MZd ČR registrace pro Gloria Import CZ s.r.o OVZ-35.1-26.02.2013-10595

čistou přírodní za studena lisovanou šťávu z Aloe Vera, která obsahuje přes 200 bioaktivních látek, které prospívají Vašemu zdraví. Vychutnejte si extra hustou kvalitu s kousky dužiny a lahodnou jemnou chutí.


NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.


Na trhu existuje spousta výrobků pod názvem Aloe Vera, ale ne všechny mají zachovány všechny živiny a mnohé obsahují jen malé množství šťávy či gelu z Aloe. Čím šetrnější je zpracování listů Aloe, tím vyšší je podíl čistého Aloe Vera v produktu nalezneme a o to větší počet účinných substancí je v koncentrátu. Může jich být více než 200. Jedná se především o mucenózní polysacharidy, antrachininy, kyselinu salicilovou, saponiny, enzymy, aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a uhlovodíky. Vyšší kvalita je však podmíněna i vyšší cenou. Dejte si pozor na laciné Aloe Vera nápoje, které mají méně než 99,5% obsahu Aloe Vera a jsou ředěny nebo vyráběny z práškového koncentrátu.

Naše nabízená Aloe Vera 100% Šťáva je certifikována IASC/USDA, výrobce je členem IASC/USDA.

Jak se pozná dobré Aloe?

Na našem trhu se vyskytuje velmi laciné "kvalitní - skoro 100 % Aloe". Všimněte si, že se nabízí většinou šťáva, protože "ošidit" gel, je už docela těžké. Ptáte se, jak je to možné? Taková kvalita za super peníze? Odpověď je jednoduchá, není to možné. Buď byste museli při výrobě čarovat, nebo něco ošidit.

Postup výroby

Zde si můžete přečíst zjednodušený postup výroby, abyste byli schopni lépe pochopit rozdíly mezi kvalitním Aloe Vera a lacinou náhražkou. Kvalitní odrůdy Aloe se pěstují a sklízí na plantážích v Americe a Mexiku. Plantáže jsou většinou poblíž továrny, kde se Aloe Vera ihned po sklizni zpracovává, tak aby se co nejvíce využily všechny vitamíny, které Aloe obsahuje.

Výroba kvalitního Aloe vypadá zjednodušeně takto: Aloe se sklidí na plantáži, odveze na zpracování, vytřídí, omyje, odstraní se slupka, vyloupe se dužina a ta se následně ihned zchladí a mixuje nebo lisuje se do tekutého stavu. Následně se konzervuje, tak aby nedošlo k úniku účinných látek. Pokud je takto rostlina ihned zpracována, obsahuje nejvíce účinných látek a již nedochází k jejímu znehodnocení. Následně se tato tekutina stočí do lahví - tanků atd. a prodává se obchodníkovi. Pokud Aloe není ředěno, jako je třeba u nás z 99,7%, je to pouze čisté Aloe Vera a 0,3% konzervačních a ztrátových látek. Tedy 100% Aloe.

Hustota nápoje u Aloe šťávy je vždy menší, protože se dužina mixuje pouze na hladko. Pokud chcete druh Aloe Vera Gel do této šťávy se "nastrouhá" dužina z Aloe, čímž vznikne gel, který je hustější než šťáva. Pokud je to 100% přírodní šťáva, tak oba druhy, gel i šťáva, jsou udělány ze stejného základu. Pouze se do gelu, aby byl hustější, přidá nezpracovaná dužina. Oba druhy gel i šťáva jsou stejné a mají stejné účinky a je jen na Vašem rozhodnutí, zvyku a chuti, pro který výrobek se rozhodnete.

Podle nařízení FDA, GMP a pravidel IASC můžete při přidání pomocných látek max.0,3% a 99,7% Aloe Vera uvádět název 100 % přírodní Aloe Vera gel nebo šťáva jinak ne!


3 - 5 polévkových lžic, ve dvou až třech dávkách denně, smíchejte s vodou nebo ovocným džusem. Není vhodné pro děti do 3 let, a pro těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje doplněk pestré stravy.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte v lednici při teplotě 3-6 stupňů v uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost po otevření 3 týdny. Není určeno těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let. Šťáva z dužniny Aloe neobsahuje aloin a emodin.

Složení:

Za studena lisovaná Aloe Vera šťáva 99,7%

Konzervováno:
Sodium Benzoate 0,1%, Potasium Sorbate 0,1% a 0,1% kyselina citronová.

Neobsahuje:
Kvasinky, gluten ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť zasilkovna.cz
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy