+420 725 473 077 (Volejte kdykoliv: 7:00-18:00) info@grizly.cz Holická 49a, Olomouc Aktuální dodací lhůta: 6 dnů, v případě urgence nás kontaktujte.
Úvod > Sportovní výživa > Akce měsíce > Bodylab Akční balení - Protein pancake + Proteinella

Akční balení - Protein pancake + Proteinella akční balení

Akce měsíce Bodylab Akční balení - Protein pancake + Proteinella

Akční balení - Bodylab Protein pancake + Proteinella - Co darovat své dceři či synovi nebo kamarádovi na Vánoce? Joo, oblečení, elektroniku, to je ohrané.. Překvapte je palačinkovou směsí a proteinovou čokoládovou, lískooříškovou, úžasnou pomazánkou Proteinella. 

Za výhodnou cenu 499,- Kč po registraci


Značka: Bodylab
Kód zboží: AB-PP+P
Dostupnost: skladem
Původní cena: 599 Kč
Tvoje cena: 538 Kč
Počet kusů: 
Doporučit známému Vytisknout
Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *


Akční balení - Bodylab Protein pancake + Proteinella

Co darovat své dceři či synovi nebo kamarádovi na Vánoce? Joo, oblečení, elektroniku, to je ohrané.. Překvapte je palačinkovou směsí a proteinovou čokoládovou, lískooříškovou, úžasnou pomazánkou Proteinella. 

balení obsahuje:

  • Bodylab High protein pancake (pokud preferujete určitou příchuť, uveďte do poznámky a pokusíme se vyhovět)
  • Proteinella (varianta: tmavá čokoláda jemná, pokud preferujete bílou čokoládu uveďte do poznámky)

BODYLAB High protein pancake mix 500g

Existuje něco lepšího než palačinky? Bodylab přichází se suverénně nejchutnějšími proteinovými palačinkami na trhu; s palačinkovým mixem, který udává standard, jak by proteinové palačinky měly chutnat. S touto jednoduchou, bílkovinami nabitou směsí dokážete během několika málo minut vyrobit chutné, měkké a nadýchané palačinky - takové, jaké jste ještě nikdy nejedli. Palačinkovou směs stačí pouze pořádně promíchat s vodou a vylít na pánev. A voilà, během krátkého času si vychutnáváte lahodné palačinky s nízkým podílem cukru a celými 33 % kvalitních bílkovin. Vyzkoušejte všechny příchutě a zkuste vybrat jedinou, která vám bude chutnat nejvíc - nemožné! Bodylab High Protein Pancake Mix v bodech: proteinové palačinky s 33% obsahem bílkovin nízký podíl cukru i tuku v několika různorodých příchutích

Jak na přípravu? 

  • 1 dávka = 3 vrchovaté odměrky (75 g).
  • Smíchejte 1 dávku směsi se 100 ml vody či mléka a řádně promíchejte (užijte shaker či ruční mixér), dokud se nevytvoří hladká, jednolitá směs. Rozehřejte pánev na střední teplotu a přidejte trochu tuku či oleje. Vylejte těstíčko na pánev a opékejte z obou stran do zlatova.
  • Jedna dávka vystačí na cca 2 - 3 palačinky střední velikosti. Konzumujte okamžitě pro nejlepší chuťový požitek.

BODYLAB PROTEINELLA 250g

Bodylab Proteinella Proteinella je nový a zcela průkopnický koncept na trhu, který převrátil doposud zažité standardy o pomazánkách naruby. Proteinella je čokoládová pomazánka vyrobená z pravé belgické čokolády a čerstvých pražených lískových ořechů. V Proteinelle není žádný přidaný cukr (pouze přirozeně se vyskytující), zato 20 % bílkovin ze syrovátkového izolátu ano. Takovéto silné vylepšení dělá z Proteinelly zcela unikátní a chytrý produkt pro lidi, kteří dbají na své zdraví a štíhlou linii. Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť zasilkovna.cz
Jsme členem APEK
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy