+420 725 473 077 (Volejte kdykoliv: 7:00-18:00) info@grizly.cz Holická 49a, Olomouc Aktuální dodací lhůta: 6 dnů, v případě urgence nás kontaktujte.
Úvod > Ořechy a sušené ovoce > Sušené ovoce > Kustovnice čínská - GOJI > GRIZLY Akční balení - Kustovnice čínská - GOJI

Akční balení - Kustovnice čínská - GOJI 2x500 g

Kustovnice čínská - GOJI GRIZLY Akční balení - Kustovnice čínská - GOJI

GRIZLY Kustovnice čínská - GOJI A280 kvalita v akčním balení 2x500g vakuově balená za výhodnou cenu. Díky vakuaci vydrží dlouho čerstvá!

Značka: GRIZLY
Kód zboží: KČ2x500g
Dostupnost: skladem
Původní cena: 599 Kč
Tvoje cena: 269 Kč
Počet kusů: 
Doporučit známému Vytisknout
Kustovnice čínská - GOJI GRIZLY Akční balení - Kustovnice čínská - GOJI Kustovnice čínská - GOJI GRIZLY Akční balení - Kustovnice čínská - GOJI
Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *


Kustovnice čínská - GOJI - A280 kvalita - akční balení 2x500g

Naše GOJI je ve vysoké "A" kvalitě a obsahuje pouze zdravé a usušené plody bez siřičitanů, naplesnivělých kousků a jiných přídavků. Pěkné velké kousky a ekonomickém balení a díky novému dodavateli jsme mohli zvýšit kvalitu a ještě o trochu snížit cenu. 
  • Země původu: Čína
  • Balení: vakuované
  • Datum spotřeby: minimálně 6 měsíců od nákupu

Goji - Kustovnice čínská - pochází z Himalájí, kde se po staletí používá jako omlazující ovoce. Goji obsahuje velké množství vitamínu C, například jako citrony, provitamin A, vitaminy B1, B2, B3, E. Je v nich ukryto 21 minerálů, například železo, vápník, fosfor, stopově selen, germanium, měď, zinek a jiné. Díky tomuto složení pomáhají harmonizovat činnost jater a ledvin, posiluje obranyschopnost a imunitu organismu, zlepšuje krvetvorbu a pomáhá snižovat krevní tlak, posiluje zrak, uklidňuje podrážděné oči, zlepšuje ostrost vidění. Z hlediska obsahu vitamínů a nutričních látek jsou tyto plody zřejmě tím nejhodnotnějším ovocem na naší planetě.

Připisují se jí i takové vlastnosti jako vliv na dlouhé mládí, krásu, energii, vytrvalost a sílu. Slavné Hollywoodské hvězdy používají bobule Goji jako tajnou zbraň proti stárnutí.

Menší balení 500g ZDE

goji_berries

Odkud a kam s ní?

Nejbohatším zdrojem, pro nás prospěšných látek, jsou její červené plody, které se suší, vyrábí se z nich šťáva, nebo se z nich dělají extrakty pro výrobu potravních doplňků. Lístky této rostliny se používají pro přípravu čajů. Sušené plody trochu připomínají menší hrozinky a chutí je můžeme zařadit někam mezi šípek a brusinku. Ačkoli se tato rostlina na východě používá už stovky let, do dalších zemí se dostala v rozšířené podobě až mnohem později a nachází všestranné použití - plody se například hodí do kaší, ovocných kokteilů, do sypaných směsí nebo jen tak samotné.

Goji obsahuje široké spektrum látek

Goji obsahuje širokou škálu bioaktivních látek, které jsou pro tělo velmi přínosné. Plody goji obsahují významné množství bioaktivních polysacharidů, které tvoří okolo 8 % sušiny. Podle tradiční čínské medicíny jsou to právě tyto látky zodpovědné za tzv. imunomodulační aktivitu (imunitu-podporující). Zbarvení kustovnice způsobují karotenoidy, které tvoří asi 0,03-0,5 % sušiny plodů. Celkově jich tyto plody obsahují asi 11 (+ dalších 7 látek je od nich odvozených), z nichž nejvíce zastoupený je zeaxantin. Goji je také bohaté na vitamíny, minerály a stopové prvky, a to skoro na všechny, na které si vzpomenete - draslík, vápník, zinek, železo, hořčík, vitamín C, vitamíny skupiny B apod.

gojiberries_secado

je 6-50g suchých plodů, lze ji konzumovat bez úprav, nebo jako výborný přirozeně sladký čaj (Goji) zalijeme horkou vodou a necháme 10min. louhovat), nebo si s ní můžeme obohatit ranní snídani, cereálie, kaše, jogurt, ovocný salát, koktejly a jiné.
Energie:
35,85 kcalKalorie:
1x 10gJednotka:
Ovoce sušenéKategorie:
1,44 gBílkoviny:
7 gSacharidy:
4,42 gZ toho cukry:
0,110 gTuky:
0,050 gZ toho nasycené mastné kyseliny:
-Transmastné kyseliny:
-Cholesterol:
0,200 gVláknina:
0,030 gSodík:
11,2 mgVápník:


Najdete nás na sociálních sítích
Používáme výdejní síť zasilkovna.cz
Jsme členem APEK
Používáme platební systém

Podporované druhy platebních karet
Visa Visa  Electron Mastercard Mastercard Electronic Maestro
Copyright© GRIZLY.cz - Všechna práva vyhrazena Mapa stránek | Zajímavé odkazy