Specialista email marketingu

Pomozte nás ještě více roznakupovat a budovat věrnost našich zákazníků!

Kolegové v Grizly.cz (Olomouc) odvádějí v posledních měsících úžasnou práci. Jenže tohle tempo se nedá vydržet věčně, proto jsme se rozhodli, že začneme posilovat oddělení marketingu. Pro rok 2020 jsme měli poměrně konzervativní plány, jenže v posledních měsících se dost věcí změnilo a cítíme, že se v této době tvoří nové příležitosti. V roce 2020 jsme utržili téměř 300 mio CZK při 100% růstu. V letošním roce bychom mohli atakovat hranici 450 až 500 mio CZK a mít více jak 200 tisíc spokojených zákazníků. Aktuálně působíme na několika trzích Evropy a chystáme další expanzi.

Nemusíte mít velkou a dlouhou praxi, ani desítky referenčních projektů. Ale hlavně, potřebujeme elán, zápal pro věc a nadšení pro zákaznickou spokojenost. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s email marketingem, CRM, retencí (možno i základní), věrnostními programy, velmi dobře se orientuje v on-line marketingem, tvorbě obsahu, dobře zvládá základy HTML, případně grafických programů. Určitě bude fajn orientace v datech, google analytics, powerBI apod.

Co by měla být primárně náplň práce ?

  • zodpovědnost za e-mailovou komunikaci s našimi zákazníky
  • řízení retenčních kampaní, práce se CRM
  • vytváření zákaznických segmentů a přípravu obsahu pro ně
  • rozesílka přes různé kanály (emailing, SMS, push, apod.)
  • snaha o maximální automatizaci komunikace
  • A/B testování a vyhodnocování výsledků
  • kompletní příprava newsletterů
  • analýza a vyhodnocování výsledků kampaní
  • komunikace s týmem a našimi externími partnery

Jaké máme požadavky?

  • zkušenosti v oblasti CRM, emailingu, retence, dat (možno i základní)
  • orientace v HTML a CSS
  • znalosti emailových nástrojů
  • znalosti různých věrnostních programů
  • zkušenosti při práci s daty (GA a další analytické nástroje)
  • schopnost vyhodnocovat efektivitu jednotlivých kampaní
  • zkušenosti s online marketingem apod.

Co nabízíme ?

  • práci na HPP, IČ
  • Možné kombinovat práci z kanceláře v Olomouci s remote
  • možnost podílet se na dynamickém rozvoji společnosti v regionu
  • flexibilní pracovní dobu a prostředí
  • naučit se od řady šikovných lidí z online marketingu a e-commerce
  • zajímavou příležitost a možnost být u úspěchu dalšího projektu z Olomouce
  • získávat zajímavé zkušenosti a kontakty v rámci dalších projektů kolem nás Astratex.cz, Sportobchod.cz, Spokojenypes.cz, Oveckarna.cz a další...
  • dostatečnou volnost v prosazování svých nápadů a záměrů

CEO a zakladatel firmy, je Dominik Píchal, který ve svých 30-letech patří mezi nejnadějnější lidi ve české ecommerce. Malou ukázku o tom, jak Dominik přemýšlí o značce, o podnikání naleznete zde Poznejte jak přemýšlí zakladatel Grizly.cz.

A pokud by jste chtěli s Dominikem a jeho týmem pracovat, pak je tu tahle skvělá příležitost...

Napište nám na e-mail: lucita@grizly.cz

Načítání produktů